במספרת אילן שושן ביהודה מכבי, עיצוב שיער או תספורת נשים הם אמנות. כזו שמאזנת באופן מיטבי בין הרצוי לאפשרי. כל תספורת נשים ועיצוב שיער במספרה שלנו נעשים במלאכת מחשבת שלמה, תוך קיום דיאלוג עם הלקוחה על מנת להבין את צרכיה ורצונותיה. בקיצור, יחס אישי ומקצועי במלוא מובן המילה.

בתהליך בחירת התספורת יילקחו בחשבון תווי פנים, צבע עיניים ומאפייני השיער (גוון, צבע, אורך, נפח וכדומה). זאת בכדי להציג בפנייך מניפת אופציות אופטימליות. כמו כן, בעיצוב תספורת נשים אנו מקפידים על תיאום ציפיות ואופן העיצוב המומלץ. שביעות רצון הלקוחה הוא בראש סדר העדיפויות שלנו.

מספרת אילן ששון בתל אביב מציעה תודעת שירות גבוהה לצד מיומנות ומקצועיות. הצוות שלנו מקפיד להתעדכן בכל המגמות והטרנדים האחרונים בעולם עיצוב השיער ומתמחה בכל סוגי התספורות – מהקלאסיות ועד למודרניות והייחודיות ביותר. כל תספורת שחלמת עליה תוכל להפוך למציאות.

תספורת נשים בכל סגנון שתרצי

תספורת נשים במספרת אילן ששון בתל אביב מגישה לך מניפת אופציות לבחירה כגון צבעים לשיער, גוונים לשיער, החלקות שיער (יפניות וקרטין), שטיפות, הבהרות, סלסולים, טיפולי שיער, תוספות שיער ועוד. אז בין אם את רוצה להתרענן עם לוק חדש ובין אם בא לך ליהנות מקצת אנרגיות בתספורת הקיימת שלך, הכיסא שלך מול המראה במספרת אילן ששון בתל אביב כבר מוכן לכבודך.

מספרת אילן ששון היא מספרה בתל אביב בעלת וותק של יותר מ-30 שנה. לצד הניסיון העשיר שצברנו, וצוות שרץ ביחד כבר לא מעט זמן, יש לנו גם ספרים צעירים ומבטיחים. השילוב הזה, בין ניסיון וחדשנות, הופכים כל תספורת נשים במספרה שלנו לחגיגה של אפשרויות. לא פחות חשוב מכך, אנו מספרה בצפון תל אביב שעובדת אך ורק עם חומרים איכותיים ובריאים. כל החומרים שלנו מגיעים מבית המותגים המובילים בעולם ואנו מעצבים בשילוב טכניקות מסורתיות עם טכניקות חדשניות. כל זאת בכדי להעניק לך תספורת מהממת ותחושה מדהימה של רעננות ויופי.

תספורת נשים
 • ראשון
  09:30-19:00
 • שני
  בתיאום מראש
 • שלישי
  09:30-19:00
 • רביעי
  09:30-19:00
 • חמישי
  09:30-19:00
 • שישי
  09:30-15:00
 • שבת
  סגור