צבע השיער הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצובו. הוא יכול לגרום לשינוי דרמטי וטרנדי במראה או לחילופין לתת טון וגוון טבעיים שישדרגו את הנתונים המולדים שלך. לכל סוג שיער הפתרון הייחודי לו על פי הפיגמנט והמרקם שלו.

במספרת אילן ששון אנו לוקחים אותך לעולם ססגוני ומרגש של צבעים וגוונים לשיער בפלטה רחבה. כאן תקבלי הכוונה ומענה מקצועי מצד ספרים מדהימים, תעייני בקטלוגים לקבלת השראה, ותוכלי לבחור בדיוק מה הצבע שלך הפעם. אנו מספרה בתל אביב שמשתמשת רק בחומרים איכותיים ומבית המותגים המובילים בעולם. כתפיסת עולם עיצובית ומקצועית, אנו מכניסים למספרה שלנו רק צבעים לשיער שנותנים גם תוצאה מדהימה לאורך זמן, וגם (חשוב לא פחות) שומרים על שיערך ומחזקים אותו.

מה הצבע שלך?

הצוות המקצועי והמיומן במספרת אילן שושן יעבור איתך על מניפת הגוונים האפשרית ויסייע בבחירת הגוון, סוג החומר ותהליך הצביעה. זאת לפי מאפייני השיער, בין אם הוא לבן, מאפיר, ברונטי, שטני וכן הלאה. הבחירה נעשית תמיד תוך התחשבות בגוון עורה ועיניה של הלקוחה, סגנונה האישי וצרכיה, ובתיאום ציפיות מלא לגבי המראה הסופי.

גוונים בשיער, עולם של צבע ויופי

מגמה נוספת ששולטת בתחום הצבע היא גוונים. הגוונים מעניקים בהירות וברק לשיער ומחמיאים מאוד לצבע הבסיס שנבחר על ידי הלקוחה. הטרנדים המרכזיים הם “פסים”, שנותנים קונטרסט לגוון העיקרי ומעניקים עומק נוסף לצבע, ו”אומברה” שהוא שילוב של מספר גוונים ופיגמנטים היוצרים ניגוד בין שיער כהה בחלקו העליון ושטני עד בלונד לבן בחלקו התחתון.

הצביעה והגוונים במספרה נעשים באמצעות הטכניקות העדכניות ביותר בתחום תוך שימוש בצבעי שיער ללא אמוניה מבית L’OR’EAL והמותג הגרמני KADUS המאושרים על ידי משרד הבריאות. שימוש בחומרים אלו בשילוב עם המיומנות והדיוק של הצוות במספרת אילן ששון מבטיחים תוצאות מעולות, הן מבחינת מראה והן מבחינת עמידות.

צביעת שיער
 • ראשון
  09:30-19:00
 • שני
  בתיאום מראש
 • שלישי
  09:30-19:00
 • רביעי
  09:30-19:00
 • חמישי
  09:30-19:00
 • שישי
  09:30-15:00
 • שבת
  סגור