מספרת אילן ששון

עיצוב שיער שמשלב יצירתיות, סטייל ואמנות


מספרת אילן ששון היא מספרה בתל אביב שבה עיצוב שיער משלב ניסיון של 30 שנה עם יצירתיות, סגנון, חדשנות, סטייל ואמנות. המספרה משרתת נאמנה אין ספור לקוחות המגיעים אלינו גם מהסביבה וגם ממרחק. ביניהם לא מעט שחקניות, דוגמניות וידועניות. עם צוות ספרים שהשתלם בבתי הספר המובילים בלונדון, ובראשם אילן ששון שהתפרסם בזכות עיצובי שיער ייחודיים ומדהימים, אתם יכולים להיות בטוחים שהשיער שלכם יקבל את היחס הטוב ביותר. הכל בהתאמה אישית, ללא פשרות ועם החומרים הטובים בעולם.
אילן ששון, דור שני לענף הספרות, החל את דרכו המקצועית בלונדון. שם השתלם במספרות מהשורה הראשונה ולמד את רזי המקצוע אצל וידאל ששון – מעצב השיער הידוע. עם חזרתו ארצה פתח אילן מספרה בתל אביב שצברה במהירות שם ומוניטין. לצד מתן שירות אישי ללקוחות פרטיים, המספרה עורכת שיתופי פעולה עם הפקות טלוויזיה וקולנוע, וזוכה לסיקור בתקשורת ובמגזיני אופנה.

מספרת אילן ששון מתמחה בעיצוב שיער, החלקות שיער, תוספות שיער, צבע, גוונים, שטיפות, סלסולים, הבהרות, טיפולי שיער ועוד. לצד הניסיון הרב שנצבר במשך עשרות שנים, אנחנו מקפידים כל הזמן להתעדכן ולהוביל. אנשי הצוות שלנו עוברים באופן קבוע השתלמויות והכשרות בארץ ובחו”ל.

צוות המספרה

הכירו את הצוות שלנו


תספורת נשים

רועי ששון

מעצב שיער

רועי ששון הוא דור שלישי לעולם עיצוב השיער, בעל 10 שנות ניסיון. כבר בצעירותו בילה שעות רבות במספרה תוך שהוא גדל איתה ועם ולקוחותיה. את לימודי הספרות השלים באקדמיה של המותג הידוע ”TONY&GUY” בלונדון. רועי מקפיד להרחיב את מקצועיותו וידיעותיו בתחום על בסיס השתלמויות והכשרות בארץ ובחו``ל. זאת על מנת להוביל את הקו הצעיר והעדכני של המספרה בתל אביב.

מעצב שיער אילן ששון

אילן ששון

מעצב שיער

במשך למעלה מ-30 שנה נחשב אילן ששון לאחד ממעצבי השיער המובילים בתל אביב. בזכות גישתו הייחודית שרואה בכל תספורת ועיצוב שיער כמכלול, עיצוב שיער במספרת אילן ששון משלב באופן מאוזן בין הצרכים, החלומות, הרצונות והאפשרויות של הלקוח/ה. בתור דור שני למשפחת ספרים, קיבל אילן את אהבת התחום בתורשה. את הידע המקצועי רכש בלונדון, בבית מדרשו של מעצב השיער הנודע וידאל ששון. שם שימש גם כספר ראשי באחד מסניפי הרשת היוקרתית. אילן מוביל במספרה בתל אביב תפיסה חדשנית של עיצוב שיער . כזו שמתכתבת עם הטרנדים החשובים בענף תוך הקפדה בלתי מתפשרת על מקצועיות ומיומנות.

דליה היא כימאית שרכשה השכלתה באוניברסיטת בן גוריון ואמונה כיום על הזרוע ה``רפואית`` של המספרה. היא בעלת 40 שנות ניסיון בענף ומספקת פתרונות חדשניים עבור טיפולי שיער וקרקפת. דליה מאבחנת את השיער, הפיגמנט והקרקפת של הלקוח/ה, ומציעה בהתאם את המענה מבחינת צבעים וגוונים. ניסיונה הרב הפך אותה לשם דבר ולאחת האוטוריטות המובילות בטיפולי שיער בתל אביב.

 • ראשון
  09:30-19:00
 • שני
  בתיאום מראש
 • שלישי
  09:30-19:00
 • רביעי
  09:30-19:00
 • חמישי
  09:30-19:00
 • שישי
  09:30-15:00
 • שבת
  סגור